Galerie výtvarných děl o kompostu 2006

1. Denisa D., Branky na Moravě, 10 let 2. Jonáš Ch., Praha 5, 7let 3. Anežka Ch., Praha 5, 5 let 4. Miroslav S., Kostelec u Holešova, 13 let

 

5. Lenka M., Štarnov, 10 let 6. Natálie M., Mateřská škola Přerov, 6 let 7. Filip S., Mateřská škola Přerov, 5.5 let 8. Aneta K., ZŠ Na Stráni, Děčín 6, 14 let

 

9. Kamila T., ZŠ Na Stráni, Děčín 6, 14 let 10. Míša+Martina H., Praha 4 - Kre, 5 let, 2.5 roku 11. Michaela V., ZŠ T.G.Masaryka, Blatná 12. Martin S., ZŠ T.G.Masaryka, Blatná, 6.třída

 

13. Hana S., Marie Š., ZŠ T.G.Masaryka, Blatná, 6.třída 14. Vojtich V., Matouš V., ZŠ T.G.Masaryka, Blatná 15. Zuzana E., Markéta J., ZŠ T.G.Masaryka, Blatná, 6.třída 16. Michaela L., ZŠ T.G.Masaryka, Blatná, 6.třída

 

17. Marcela D., ZŠ T.G.Masaryka, Blatná, 6.třída 18. Filip P., Vašek V., ZŠ T.G.Masaryka, Blatná, 5.třída 19. Jaroslav B., Vojtich B., ZŠ T.G.Masaryka, Blatná, 5.třída 20. Nikola Š., Eva R., ZŠ T.G.Masaryka, Blatná, 5.třída

 

21. Denisa Š., Kristýna T., ZŠ T.G.Masaryka, Blatná, 5.třída 22. Denisa Š., ZŠ T.G.Masaryka, Blatná, 5.třída 23. Iveta S., Veronika S., ZŠ T.G.Masaryka, Blatná, 5.třída 24. Václav V., ZŠ T.G.Masaryka, Blatná, 5.třída

 

25. Dominik H., ZŠ Moravské Prusy, 9 let 26. Dětský domov Kroměříž 27. Petr Š., ZŠ E. Štorcha, Ostroměř, 12 let 28. Kateřina K., ZŠ E. Štorcha, Ostroměř, 12 let

 

29. Kristýna B., ZŠ E. Štorcha, Ostroměř, 12 let 30. Martina P., ZŠ E. Štorcha, Ostroměř, 12 let 31. Simona M., ZŠ E. Štorcha, Ostroměř, 12 let 32. Daniel V., ZŠ E. Štorcha, Ostroměř, 12 let

 

33. Martina T., ZŠ E. Štorcha, Ostroměř, 12 let 34. Jesika Š., ZŠ E. Štorcha, Ostroměř, 12 let 35. Daniel M., ZŠ E. Štorcha, Ostroměř, 12 let 36. Tereza Š., ZŠ E. Štorcha, Ostroměř, 12 let

 

37. Jana T., ZŠ E. Štorcha, Ostroměř, 12 let 38. Eliška S., ZŠ E. Štorcha, Ostroměř, 13 let 39. Denisa K., ZŠ E. Štorcha, Ostroměř, 12 let 40. Jakub Ž., ZŠ E. Štorcha, Ostroměř, 12 let

 

41. Jiří N., ZŠ E. Štorcha, Ostroměř, 11 let 42. Michaela K., ZŠ E. Štorcha, Ostroměř, 13 let 43. Patrik F.+Jakub E., ZŠ E.Štorcha, Ostroměř, 12 let 44. Kolektivní práce předškoláků, MŠ Lukavice, Letohrad

 

47. Veronika P., ZŠ Ústí nad Labem, 14 let 48. Marek Z., ZŠ Ústí nad Labem, 15 let 49. Lída Š., ZŠ Ústí nad Labem, 14 let 50. Petra B., ZŠ Ústí nad Labem, 15 let

 

51. Ondřej J., ZŠ Ústí nad Labem, 15 let 52. Veronika S., ŠD Komenského, 9 let 53. Míša R., ŠD Komenského, 10 let 54. Veronika K., ŠD Komenského, Kroměříž, 10 let

 

55. Eliška V., ŠD Komenského, Kroměříž, 10 let 56. Eliška V., ŠD Komenského, Kroměříž, 10 let 57. Zuzana E., ŠD Komenského, Kroměříž, 8 let 58. Lukáš Z., ŠD Komenského, Kroměříž, 9 let

 

59. Kristýna H., ŠD Komenského, Kroměříž, 8 let 60. Honza B., ŠD Komenského, Kroměříž, 8 let 61. Věra K., ŠD Komenského, Kroměříž, 10 let 62. Dominika H., ŠD Komenského, Kroměříž, 8 let

 

63. kolektiv žáků 1. stupně, ZŠ Lipová, Cheb 64. ZŠ Malečov, 2. třída 65. ZŠ Malečov, 4. třída 66. Barbora V., ŠD Heyrovského, Brno, 8 let

 

67. Tereza G., ŠD Heyrovského, Brno, 7 let 68. Kristýna H., ŠD Heyrovského, Brno, 9 let 69. Barbora V., ŠD Heyrovského, Brno, 8 let 70. Denisa P., ŠD Heyrovského, Brno, 8 let

 

71. Tereza G., ŠD Heyrovského, Brno, 7 let 72. Kristýna V., ŠD Heyrovského, Brno, 9 let 73. Aneta M., ŠD Heyrovského, Brno, 8 let 74. Klára G., ŠD Heyrovského, Brno, 7 let

 

75. Martina P., ŠD Heyrovského, Brno, 7 let 77. Klára G., ŠD Heyrovského, Brno, 7 let 78. Michaela D., ŠD Heyrovského, Brno, 8 let 79. autor neuveden

 

80. Monika P., Kristýna S., ŠD Heyrovského, Brno, 8.třída 81. Adéla Š., ZŠ Vilémov, 10 let 82. Barbora Č., ZŠ Vilémov, 9 let 83. Martina Š., ZŠ Vilémov, 8 let

 

84. Filip T., ZŠ Vilémov, 11 let 85. Jiří M., ZŠ Spálené Poříčí, 14 let 86. David M., ZŠ Spálené Poříčí, 12 let 87. Hana ZŠ Spálené Poříčí, 12 let

 

88. Lucie ZŠ Spálené Poříčí, 12 let 89. Patrik ZŠ Spálené Poříčí, 12 let 90. Nikola ZŠ Spálené Poříčí, 12 let 91. Andrea ZŠ Spálené Poříčí, 14 let

 

92. Iva ZŠ Janov, 8 let 93. Nikola ZŠ Janov, 8 let 94. Marie ZŠ Janov, 8 let 95. Marek ZŠ Janov, 10 let

 

97. Lucie ZŠ Janov, 10 let 98. 99. Monika ZŠ Pardubice - Studánka, 6. třída 100. Markéta K., ZŠ Pardubice - Studánka, 6.třída

 

101. Aneta H., ZŠ Pardubice - Studánka, 6.třída 102. Lucie L.., ZŠ Pardubice - Studánka, 6.třída 103. Olga B., ZŠ Klínovecká, Ostrov, 15 let 104. Petra S., ZŠ Klínovecká, Ostrov, 16 let

 

105. Pavla B., ZŠ Klínovecká, Ostrov, 15 let 106. Kristýna U., ZŠ Klínovecká, Ostrov, 15 let 107. Ivona D., ZŠ Klínovecká, Ostrov, 16 let 108. Šárka O., ZŠ Klínovecká, Ostrov, 15 let

 

109. Kateřina K., ZŠ Klínovecká, Ostrov, 15 let 110. Markéta Š., ZŠ Klínovecká, Ostrov, 15 let 111. Mirka Z., ZŠ Klínovecká, Ostrov, 14 let 112. Tereza S., ZŠ Klínovecká, Ostrov, 14 let

 

113. Anežka P., ZŠ Klínovecká, Ostrov, 13 let 114. Sára B., ZŠ Klínovecká, Ostrov, 14 let 115. Veronika Š., ZŠ Klínovecká, Ostrov, 12 let 116. Kamila M., ZŠ Klínovecká, Ostrov, 11 let

 

117. Eva R., ZŠ Klínovecká, Ostrov, 12 let 118. Petra W., ZŠ Klínovecká, Ostrov, 6.třída 119. Adéla P., ZŠ Klínovecká, Ostrov, 11 let 120. Láia L., ZŠ Klínovecká, Ostrov, 6.třída

 

121. Nikola Z., ZŠ Klínovecká, Ostrov 122. Pavlína Z., ZŠ Klínovecká, Ostrov, 11 let 123. Petra V., ZŠ Klínovecká, Ostrov, 12 let 124. Václav K., ZŠ Klínovecká, Ostrov, 12 let

 

125. Sandra H., ZŠ Klínovecká, Ostrov, 6.třída 126. společná práce žáku 2. třídy, MŠ speciální Louny 127. kolektiv dití 3. třídy, MŠ speciální Louny 128. Kateřina B., ZŠ Laškov, 9 let

 

129. Josef S., ZŠ Laškov, 8 let 130. Pavla M., ZŠ Laškov, 9 let 131. Lucie Ch., ZŠ Grygov, 10 let 132. Ondřej B., ZŠ Grygov, 10 let

 

133. Nela S., ZŠ Grygov, 10 let 134. Jan F., MŠ speciální Louny, 6 let 135. Alena W., MŠ speciální Louny, 7 let 136. Jaroslav+Vojtich W., MŠ speciální Louny, 7 let

 

137. Alena H., Adéla K., MŠ speciální Louny, 6 let 138. Ondra K., MŠ speciální Louny, 6 let 139. žáci 5.A, ZŠ Povrly 140. žáci 5.A, ZŠ Povrly

 

141. žáci 5.A, ZŠ Povrly 142. žáci 5.A, ZŠ Povrly 143. Veronika H., ZŠ U Vršovického nádr., Praha 10, 6.třída 144. Helena U., ZŠ U Vršovického nádr., Praha 10, 7.třída

 

145. Lenka B., ZŠ U Vršovického nádr., Praha 10, 7.třída 146. Kristýna K., ZUŠ Trnkova, Brno, 13 let 147. Monika C., ZUŠ Trnkova, Brno, 12 let 148. Alice H., ZUŠ Trnkova, Brno, 13 let

 

149. Helena L., ZUŠ Trnkova, Brno, 10 let 150. Michal R., ZUŠ Trnkova, Brno, 9 let 151. Kristýna P., ZUŠ Trnkova, Brno, 9 let 152. Amálie V., ZUŠ Trnkova, Brno, 8 let

 

153. Jan E., ZUŠ Trnkova, Brno, 8 let 154. Nikola P., ZUŠ Trnkova, Brno, 7 let 155. Martin V., ZUŠ Trnkova, Brno, 7 let 156. Markéta V., ZUŠ Trnkova, Brno, 6 let

 

157. Aneta Ch., ZUŠ Trnkova, Brno, 5 let 158. Tomáš H., ZUŠ Trnkova, Brno, 5 let 159. Michaela Š., ZUŠ Trnkova, Brno, 5 let 160. Ivana F., ZUŠ Trnkova, Brno, 5 let

 

161. Natálie V., Karolína N., David M., Michal. P., Petra M., ZŠ SNP, Hradec Králové, 3. třída 162. David B., Markéta K., Jan S., Kristýna P., Kryštof P., Klára N., ZŠ SNP, Hradec Králové, 3. třída 163. Klára S., Anastázie K., Tereza S., Markéta B., Lukáš V., Josef B., ZŠ SNP, Hradec Králové, 3. třída 164. Martin K., Jan V., Vít B., Klára K., Eliška K., ZŠ SNP, Hradec Králové, 3. třída

 

165. Karolína H., Lucka F., Eliška N., Barbora K., Jan K., Petr H., ZŠ SNP, Hradec Králové, 3. třída 166. Karolína S., Milena V., ZŠ Dr. E. Beneše, Šumperk, 14 let 167.Gabriela Š., Eliška S., ZŠ Dr. E. Beneše, Šumperk, 14 let 168. Jan B., Adam Z., Marie L., Nikola K., Zdislav M., Roman K., Klára V., ZŠ Antonína Sochora, Duchcov, 5. třída

 

169. Radim P., ZŠ Antonína Sochora, Duchcov, 6. třída 170. Jioka K., ZŠ Antonína Sochora, Duchcov, 1. třída 171. Bára B., ZŠ Antonína Sochora, Duchcov, 1. třída 172. Petra D., ZŠ Antonína Sochora, Duchcov, 1. třída

 

173. Rostislav J., ZŠ Antonína Sochora, Duchcov, 1. třída 174. Marek K., ZŠ Antonína Sochora, Duchcov, 1. třída 175. Antonín B., ZŠ Antonína Sochora, Duchcov, 6. třída 176. Tereza E., Jan B., Tereza J., Oldoich K., ZŠ Antonína Sochora, Duchcov, 3. třída

 

178. Milan, Lukáš, Ivan, Standa, Kristián, Martin, Ladislav, ZŠ Proboštov, 8 let 179. Ruda, Monea, Kaeka, Veronika, Helea, Standa, Nik, ZŠ Proboštov, 8 let 180. Zbynik  O., ZUŠ Benešov u Prahy, 1. třída 181. David O., ZUŠ Benešov u Prahy, 1. třída

 

182. Filip K., ZUŠ Benešov u Prahy, 1. třída 183. Jan O., ZUŠ Benešov u Prahy, 1. třída 184. Dominika B., ZUŠ Benešov u Prahy, 2. třída 185. Karolína H., ZUŠ Benešov u Prahy, Mateřská škola

 

186. Daniela Š., ZUŠ Benešov u Prahy, 1. třída 187. Sooa  S., ZUŠ Benešov u Prahy, Mateřská škola 188. Kristýna S., ZUŠ Benešov u Prahy, 1. třída 189. Nikola J., ZUŠ Benešov u Prahy, Mateřská škola

 

190. Pavel N., Jan P., ZUŠ Benešov u Prahy, 7. a 6. třída 191. Kristýna P., ZUŠ Benešov u Prahy, 7. třída 192. Martina K., ZUŠ Benešov u Prahy, 7. třída 193. Matij K., ZUŠ Benešov u Prahy, 2. třída

 

194. Dušan M., ZUŠ Benešov u Prahy, 9 let 195. Dora A., Monica T., ZUŠ Benešov u Prahy, 7. třída  196. Jakub F., ZUŠ Benešov u Prahy, 5. třída 197. Aminata K., 13 let

 

198. Filip V., Markéta M., ZŠ Týnec nad Sázavou, 10 let 199. Michal Š., Štipán R., ZŠ Týnec nad Sázavou, 10 let 200. Tomáš M., Daniel S., ZŠ Týnec nad Sázavou, 10 a 11 let 201. Martin V., Kamil L., ZŠ Týnec nad Sázavou, 9 a 10 let

 

202. Lenka S., Adam V., ZŠ Týnec nad Sázavou, 10 let 203. Míša V., Lenka S., ZŠ Týnec nad Sázavou, 10 let 204. Lukáš K., Jan Š., ZŠ Týnec nad Sázavou, 10 let 205. Andila R., ZŠ Týnec nad Sázavou, 12 let

 

206. Marek S., ZŠ Týnec nad Sázavou, 10 let 207. Kateřina S., Vítek V., ZŠ Týnec nad Sázavou, 10 let 208. Kateřina Š., ZŠ Týnec nad Sázavou, 10 let 209. Sabina Š., ZŠ Týnec nad Sázavou, 9 let

 

210. Hana P., Jakub Š., ZŠ Týnec nad Sázavou, 10 let 211. Jana E., Kristýna T., Michal K., ZŠ Týnec nad Sázavou, 9 let 212. Aneta K., Kristýna P., Ondřej V., Matyáš M., ZŠ Týnec nad Sázavou, 8 a 9 let 213. Jan L., Ondřej V., Alena  H., Michal H., ZŠ Týnec nad Sázavou, 9 let

 

214. Patrik R., Marek T., ZŠ Týnec nad Sázavou, 9 let 215. společná práce žáku 6. ročníku, ZŠ Lipník nad Beevou 216. kolektivní práce žáku 1. ročníku, Stoední pedagogická škola Boskovice 217. Petra F., ZŠ Prokopa Holého, Louny, 8. třída

 

218. Ilona G., ZŠ Prokopa Holého, Louny, 14 let 219. Eliška H., ZŠ Prokopa Holého, Louny, 14 let 220. Josef Č., ZŠ Prokopa Holého, Louny, 14 let 221. Veronika J., ZŠ Prokopa Holého, Louny, 14 let

 

222. Josef Ž., ZŠ Prokopa Holého, Louny, 8. třída 223. Kateřina H., ZŠ Prokopa Holého, Louny, 14 let 224. Kateřina Š., ZŠ Prokopa Holého, Louny, 14 let 225. Aneta H., ZŠ Prokopa Holého, Louny, 14 let

 

226. Bernášková, ZŠ Prokopa Holého, Louny, 8. třída 227. Martina P., ZŠ Prokopa Holého, Louny, 14 let 228. Klára B., ZŠ Prokopa Holého, Louny, 14 let 229. Hana L., ZŠ Prokopa Holého, Louny, 13 let

 

230. Daniel R., ZŠ Prokopa Holého, Louny, 14 let 231. Kačenka L., MŠ Pohádka, Vejprty, 6 let 232. Michalka F., MŠ Pohádka, Vejprty, 6 let 233. Betynka B., MŠ Pohádka, Vejprty, 6 let

 

234. Marek M., ZUŠ, Hrušovany nad Jevišovkou, 12 let 235. Jiří G., ZŠ Praktická, Most, 8. třída 236. Pavla K., ZŠ Praktická, Most, 8. třída 237. Štěpán G., ZŠ Praktická, Most, 8. třída

 

238. Anna B., ZŠ Praktická, Most, 8. třída 239. Petr H., ZŠ Praktická, Most, 8. třída 240. Květa H., ZŠ Praktická, Most, 8. třída 241. Romana K., ZŠ Praktická, Most, 8. třída

 

242. Simona M., ZŠ Kobeřice, 8. třída 243. Lukáš M., ZŠ Trávník , Přerov 244. Lukáš G., ZŠ Frýdecká Havířov, 8. třída 245. Kamila M., Nový Jičín, 8. třída

 

246. Sabina K., ZŠ Ostravská, Český Těšín, 9. třída 247. Patrik p., ZŠ Štěpánov nad Svratkou 248. Andrea S., Jilemnice, 10 let 249. Peťa N., ZŠ Týnec nad Labem, 9 let

 

250. Nikola M., Vítkovice, 9 let 251. Josef L., Černovice (Brno), 10 let 252. Alice J., ZŠ a MŠ Krupka, 6. třída 253. Kazdová, ZŠ a MŠ Krupka, 6. třída

 

254. Sedláčková, ZŠ a MŠ Krupka, 6. třída 255. Zina M., ZŠ a MŠ Krupka, 6. třída 256. Kristýna H., ZŠ a MŠ Krupka, 6. třída 227. Nicol L., ZŠ a MŠ Krupka, 6. třída

 

258. Zuzka B., ZŠ a MŠ Krupka, 6. třída 259. Sabina Š., Dětský domov Litoměřice, 13 let 260. Světlana S., Dětský domov Litoměřice, 11 let 261. Michal T, Dětský domov Litoměřice, 18 let

 

262. Jaroslav S., Dětský domov Litoměřice, 17 let 264. Lucie D., Dětský domov Litoměřice, 12 let 265. Jiřina H., Dětský domov Litoměřice, 11 let 266. Pavlína P., Praha 9, 7 let

 

267. Kateřina V., ZŠ Slatinice, 11 let 268. Pavlína M., Děčín, 10 let 269. Eva., Děčín, 10 let 270. společná práce výtvarného kroužku, ZŠ Malšova Lhota, 6-10 let

 

271. Veronika K., ZŠ J.A.Komenského Louny, 14 let 272. Lenka H., ZŠ J.A.Komenského Louny, 14 let 273. Tereza K., Aneta L., ZŠ Mandysova Hradec Králové, 11 let 274. Kristýna S., Tereza N., ZŠ Mandysova Hradec Králové, 11 let

 

275. Michal F., ZŠ Rohovládova Bělá, 6. ročník 276. Petr K., ZŠ Rohovládova Bělá, 6. ročník 277. Dominik Z., ZŠ Rohovládova Bělá, 6. ročník 278. Tereza N., Cyrilometodějské gymnázium, Prostějov, 10 let

 

279. Patrik A., Cyrilometodějské gymnázium, Prostějov, 10 let 280. kolektivní práce dívek 7. třídy, Speciální ZŠ a Praktická škola 281. Lenka B., MŠ Poměnka, Ústí nad Labem, 5 let 282. Markéta D., Veronika D., Tereza H., Nikola N., ZŠ Němčice , 4.roční

 

283. Karolína H., Karolína T., ZŠ Rybná nad Zdobnicí, 10 let 284. Marcela S., Jan H., ZŠ Rybná nad Zdobnicí, 10 let 285. Julie B., ZŠ praktická, Roudnice nad Labem, 11 let 286. Robert S., ZŠ praktická, Roudnice nad Labem, 10 let

 

287. Jan Č., ZŠ praktická, Roudnice nad Labem, 12 let 288. Julius ., ZŠ praktická, Roudnice nad Labem, 11 let 289. Robert S., ZŠ praktická, Roudnice nad Labem, 10 let 290. Denis N., Štěpánov

 

291. kolektivní práce dětí 1. třídy, ZŠ Štoky 292. Jan Stádník, Jiří Suchý 293. Kristýna F., ZŠ Chlumec, 9. třída 294. Michala M., ZŠ Chlumec, 8. třída

 

295. Miroslav Š., ZŠ Chlumec, 9. třída 296. Jan T., ZŠ Chlumec, 7. třída 297. Kateřina K., ZŠ Chlumec, 9. třída 298. Simona S., ZŠ Chlumec, 7. třída

 

299. Veronika W., ZŠ Chlumec, 7. třída 300. Tomáš R., ZŠ Chlumec, 7. třída 301. Lucie B., ZŠ Chlumec, 8. třída 302. Jan K., ZŠ Chlumec, 7. třída

 

303. Honza M., ZŠ Chlumec, 7. třída 304. Kateřina V., ZŠ Chlumec, 9. třída 305. Nikola M., ZŠ Chlumec, 7. třída 306. žáci 5. třídy, Speciální ZŠ Děčín IX.

 

307. kolektivní práce studentů 1.C a 1.B, SPŠ Boskovice 308. Filipová, Kotroučová, Jiráňová, Holátová, ZŠ Netolice, 8. třída 309. kolektiv dětí z předškolní třídy, MŠ  310. Tereza R., ZUŠ Sokolov

 

311. Karolína L., Kateřina O., ZUŠ Sokolov, 7 a 8 let 312. Lucie K., ZUŠ Sokolov, 15 let 313. Karolína L., Kateřina O., ZUŠ Sokolov, 7 a 8 let 314. Bára Š., ZUŠ Sokolov, 7 let

 

315. Karolina Ž., Miloslav Č., ZUŠ Sokolov, 10 let 316. Monika Č., ZŠ Chlumec, 7. třída 317. Markéta H., ZŠ Chlumec, 7. třída 318. Kateřina Š., ZŠ Chlumec, 7. třída

 

319. kolektivní práce žáků 4. třídy, ZŠ Chlumec 320. Petr M., Romam P., Václav S., ZŠ Dobronín, 2. třída 322. Simona Š., Terezie L., Slavomír N., ZŠ Dobronín, 2. třída 323. Ryšavý, Doležálková, Adamcová, Horský, ZŠ Dobronín, 2. třída

 

324. Matoušková, Jakoubek, Cinková, Eidrnová, ZŠ Dobronín, 2. třída 325. Vaneta P., Kateřina F., Patrik Š., Vojtěch P., ZŠ Dobronín, 2. třída 326. Eliška K., Cyrilometodějské gymnázium, Prostějov, 12 let 327. Hana N., Cyrilometodějské gymnázium, Prostějov, 14 let

 

328. Ivana M., Cyrilometodějské gymnázium, Prostějov, 11 let 329. Jakub W., ZŠ Moravské Budějovice, 7. třída 330. Veronika J., ZŠ Moravské Budějovice, 7. třída 331. Pavla Ch., ZŠ Moravské Budějovice, 7. třída

 

332. Šárka T., Nikola F., ZŠ Moravské Budějovice, 12 a 13 let 333. Vojtěch Z., ZŠ Moravské Budějovice, 13 let 334. Michaela K., ZŠ Moravské Budějovice, 7. třída 335. David D., Jihlava, 9 let

 

336. kolektivní práce 4 žáků, DDM Jemnice (okr.Třebíč), 8 a 10 let 337. Karolína M., Cyrilometodějské gymnázium, Prostějov, 13 let 338. Nekulová, ZŠ Kanice, Bílovice nad Svitavou, 4. třída 339. Kristýna G., ZŠ Kanice, Bílovice nad Svitavou, 4. třída

 

340. Denisa K., ZŠ Kanice, Bílovice nad Svitavou, 11 let 341. Jana J., ZŠ Kanice, Bílovice nad Svitavou, 4. třída 342. Honza P., ZŠ Kanice, Bílovice nad Svitavou, 10 let 343. Andrea S., ZŠ Albertova Kroměříž, 14 let

 

344. Martina E., ZŠ Albertova Kroměříž, 13 let 345. Jaroslav M., ZŠ Albertova Kroměříž, 14 let 346. Tomáš V., ZŠ Albertova Kroměříž, 14 let 347. ZŠ Albertova Kroměříž

 

348. kolektiv dětí, ZŠ Dolany u Jaroměře, 7 - 10 let 349. Tereza J., Ivo K., DDM Benešov, 13 let 350. Dominik M., ZUŠ Benešov u Prahy, 4. třída 351. Soňa K., Andrea B., Pavla Z., 10, 12 a 13 let

 

352. Šimon J.N., ZUŠ Benešov u Prahy, 5. třída 353. kolektivní práce 6.-9. tříd, ZŠ Hradecká, Telč   354. Základní škola a Mateřská škola Krupka   355. Základní škola a Mateřská škola Krupka 

 

 356. kolektivní práce 6.-9. tříd, ZŠ Hradecká, Telč 


Výsledky hlasovací ankety

obr.230 - 59 hlasů
obr.336 - 58 hlasů
obr.308 - 40 hlasů
obr.010 - 40 hlasů
obr.319 - 23 hlasů
obr.258 - 22 hlasů
obr.208 - 17 hlasů
obr.353 - 5 hlasů
obr.317 - 5 hlasů
obr.327 - 5 hlasů
obr.280 - 4 hlasy
obr.237 - 3 hlasy
obr.283 - 3 hlasy
obr.279 - 3 hlasy
obr.047 - 3 hlasy
obr.163 - 3 hlasy
obr.204 - 3 hlasy
obr.104 - 2 hlasy
obr.162 - 2 hlasy
obr.165 - 2 hlasy
obr.348 - 2 hlasy
obr.206 - 2 hlasy
obr.241 - 2 hlasy
obr.004 - 2 hlasy
obr.228 - 2 hlasy
obr.256 - 2 hlasy
obr.292 - 1 hlas
obr.294 - 1 hlas
obr.306 - 1 hlas
obr.307 - 1 hlas
obr.337 - 1 hlas
obr.003 - 1 hlas
obr.043 - 1 hlas
obr.097 - 1 hlas
obr.168 - 1 hlas
obr.222 - 1 hlas
obr.225 - 1 hlas
obr.226 - 1 hlas
obr.227 - 1 hlas
obr.229 - 1 hlas
obr.318 - 1 hlas
obr.282 - 1 hlas
obr.126 - 1 hlas
obr.127 - 1 hlas
obr.006 - 1 hlas
obr.007 - 1 hlas
obr.009 - 1 hlas
obr.011 - 1 hlas
obr.017 - 1 hlas
obr.106 - 1 hlas
obr.161 - 1 hlas
obr.163 - 1 hlas
obr.197 - 1 hlas



Kontakt:

 

  Sídlo Praha:

  Ekodomov, o.s.

  V Podbabě 29b

  160 00 Praha 6

  (ukázat na mapě)

 

  e-mail: info@ekodomov.cz

  tel.: 234 697 402

  tel.: 220 920 268

  fax: 910 256 149

 

 

 

  Pobočka Kutná Hora:

  Ekodomov, o.s.

  Jana Palacha 166

  284 01 Kutná Hora

  (ukázat na mapě)

 

  e-mail: infokh@ekodomov.cz

  (jen pro kutnohorskou pobočku!)

  tel.: 315 810 074

  fax: 910 256 149