Galerie kompostů 2009

  1. Dominika Chýlová, Mirošovice u Prahy
  2. Vladimír Bulát, Ostrava - Krásné Pole
  3. Monika Frančíková, Veltruby
  4. Marie Kocinová, Letovice
  5. Rudolf Sklenička
  6. Miloslav Bašniar, Bohumín
  7. Kristina Límová, Praha 4
  8. Michal a Zuzka Rejzkovi, Sadská
  9. Vladimíra Šajtarová, Studénka
  10. Miroslav Majdánek, Velká Hleďsebe
  11. Milan a Milada Janovcovi, Liberec
  12. Anna Baleková, Drahanovice
  13. František Horák, Mirotice
  14. Stanislav Rozehnal, Tovačov
  15. Tonda a Milada Künstlerovi
  16. Josef Hašek, Trutnov
  17. Ivana Frýdlová, Ruda
  18. Jiřina Przeczková, Vělopolí
  19. Jana Šikýřová, Žihle
  20. Zdeňka Kuchaříková, Moravské Budějovice
  21. Zuzana Šimurdová, Plzeň
  22. Zdeňka Mikulíková, Jindřichův Hradec
  23. Jaroslav Míka, Bernartice
  24. Turkovi, Praha 4 - Braník
  25. Lenka a Jan Pohlodkovi, Hodkovice nad Mohelkou
  26. Ondřej a Jana Diblíkovi, Říčany
  27. Zdeněk Životský, Brno
  28. Ivana Batůšková, Chropyně
  29. MŠ Libušina, Doksy
  30. Helena Vlčková, Ostrava - Radvanice
  31. Jana Nováková, Koberovice
  32. Špásovi, Česká Rybná
  33. Jaromír Složil, Ostrava
  34. Josef Škubal, Nezvěstice
  35. Karolína Kunftová, Praha 10
  36. Kateřina Herynková, Lázně Toušeň
  37. Eva Poršová, Roudnice nad Labem
  38. Břetislav Chudárek, Bystřice pod Hostýnem
  39. Eva Černá, Ohrazenice
  40. Kulturní a mateřské centrum Knoflík, Praha 9
  41. Bohumila Loukotová, Nesovice
  42. Josef Zelenka, Bechyně
  43. Karel Kotala, Ostrava - Zábřeh
  44. Marie Rašíková, Karviná
  45. Markéta Zbíralová, Troubsko
  46. Pavla Slaná, Moravská Třebová
  47. ZŠ Komenského, Týnec nad Sázavou
  48. Mirko Holásek, Jenišov
  49. Svatava Bukvičková, Mnichovo Hradiště
  50. Marek Habala, Trnava
  51. Václav Gajgr, Nová Ves pod Pleší
  52. Vesna Vaško Cáceres, Praha
  53. Ivča a Jíra Pavelkovi, Mělník
  54. Ladislava Horáková, Praha 5
  55. Pavla Vyhnálková, Lanškroun
  56. Adéla Kubíčková, Praha 6
  57. Michaela Faltejsková, Lanškroun
  58. Pavel Pšenička, Vojkov

Výsledky 2009

     Vítězné komposty:

  1. 33. Jaromír Složil, Ostrava
  2. 40. KMC Knoflík, Praha 9
  3. 26. O. + J. Diblíkovi, Říčany

    Zvláštní ceny obdrželi:

    Soutěž karikaturistů:

  1. 14. Jaroslav Dostál za příspěvek "Dělená strava"
  2. 43. Radek Steska za příspěvek "Syntetický bioodpad"
  3. 15. Jiří Bernard za příspěvek "Adam a Eva" a
    26. Miloslav Král Český za příspěvek "BIO Odpad"



Kontakt:

 

  Sídlo Praha:

  Ekodomov, o.s.

  V Podbabě 29b

  160 00 Praha 6

  (ukázat na mapě)

 

  e-mail: info@ekodomov.cz

  tel.: 234 697 402

  tel.: 220 920 268

  fax: 910 256 149

 

 

 

  Pobočka Kutná Hora:

  Ekodomov, o.s.

  Jana Palacha 166

  284 01 Kutná Hora

  (ukázat na mapě)

 

  e-mail: infokh@ekodomov.cz

  (jen pro kutnohorskou pobočku!)

  tel.: 315 810 074

  fax: 910 256 149