Výherci soutěže O nejhezčí výtvarné dílo o kompostu 2006

 

Celonárodní kolo

1. místo

Patrik Albrecht, 10 let

Cyrilometodějské gymnázium, Prostějov, výtvarný kroužek 

2. místo

Hana Nováková,14 let

Cyrilometodějské gymnázium, Prostějov

3. místo

společná práce žáků 2. třídy:

Miroslav Aksamit, 5 let;

Tomáš Beneš, 5 let;

Alex Duženkov, 5 let;

Barbora Eimannová, 4 roky;

Tomáš Habuda, 4 roky;

Nikola Kačínová, 4 roky;

Matyáš Kubát, 3 roky;

Eva Mračková, 5 let;

Monika Rážová, 5 let;

Sam Starý, 3 roky;

David Štefanides, 4roky;

Marek Štefanides, 4 roky;

Daniela Štěpánová, 3 roky;

Pavel Šupík, 4 roky

Mateřská škola speciální Louny

čestné uznání

 

Jaroslav Myšák, 14 let,

Základní škola Albertova, Kroměříž

čestné uznání

Eva Filipová, 14 let;

Veronika Holátová, 13 let;

Monika Jiráňová, 14 let;

Miroslava Kotroušová 13 let

Základní škola Netolice

čestné uznání

David Maršálek,12 let,

Základní škola Spálené Poříčí

čestné uznání

Michaela Vohryzková, 12 let

Základní škola T.G. Masaryka, Blatná

čestné uznání

Gabriela Švubová, 14 let,

Eliška Soukupová, 14 let,

Základní škola Šumperk

čestné uznání

Monika Pivodová 14 let,

Kristýna Slámová 14 let

ZŠ Heyrovského, Brno, kroužek keramiky

čestné uznání

společná práce výtvarného kroužku:

Natálka Schánělová, 5 let;

Terezka Pelantová, 6 let;

Kuba Jezdinský, 6 let;

Simonka Jíšková, 5 let;

Péťa Sláma, 6 let;

Terezka Paikertová, 6 let;

Jana Hybšmanová, 8 let;

Anička Jezdinská, 7 let;

Veronika Veselá, 7 let;

Tom Hlava, 7 let;

Matěj Jirsa, 8 let;

Natálka Mercelová, 8 let;

Katka Novosadová, 10 let;

Iveta Mercelová, 11 let;

Lucie Jindrová, 9 let;

Anežka Nádvorníková, 12 let

Základní škola Malšova Lhota, Hradec Králové

čestné uznání

Eliška Knapová, 12 let

Cyrilometodějské gymnázium, Prostějov

čestné uznání

Markéta Doležalová, 10 let

Veronika Dvořáková, 10 let

Tereza Hanušová, 10 let

Nikola Neprašová, 10 let

ZŠ Němčice

čestné uznání

Martina Pavlicová, 7 let

Základní škola Heyrovského – školní družina, Brno

čestné uznání

Amálie Vrbková, 8 let

Základní umělecká škola Trnkova, Brno

čestné uznání

Denisa Večeřová, 5,5 let;

Tereza Vychodilová, 5,5 let;

Štěpán Hloušek, 6 let;

Dominik Matuška, 6 let

Mateřská škola Stonožka, Klášterec nad Ohří

čestné uznání

Ondřej Otava, 16 let

Petr Lizna, 17 let

Adriana Kyntlová, 16 let

Lucie Komárková, 17 let

Kristýna Hrdá, 16 let

Květa Felklová, 17 let

Romana Procházková, 17 let

Jitka Pospíšilová, 16 let

Lenka Němcová, 16 let

Adéla Dufková, 17 let

Andrea Barvová, 16 let

Střední pedagogická škola, Boskovice

 

 

Krajské kolo Ústeckého kraje

1. místo

společná práce žáků 2. třídy:

Miroslav Aksamit, 5 let;

Tomáš Beneš, 5 let;

Alex Duženkov, 5 let;

Barbora Eimannová, 4 roky;

Tomáš Habuda, 4 roky;

Nikola Kačínová, 4 roky;

Matyáš Kubát, 3 roky;

Eva Mračková, 5 let;

Monika Rážová, 5 let;

Sam Starý, 3 roky;

David Štefanides, 4roky;

Marek Štefanides, 4 roky;

Daniela Štěpánová, 3 roky;

Pavel Šupík, 4 roky

Mateřská škola speciální Louny

Start set od firmy HBABio,

dárkový balíček od firmy Country Life,

plakáty, leporelo, pexeso

od občanského sdružení Ekodomov

2. místo

Markéta Heráková, 13 let

Záladní škola Chlumec

dárkový balíček od firmy Country Life

plakáty, leporelo, pexeso

od občanského sdružení Ekodomov

3. místo

Veronika Pešinová, 14 let

Základní škola Ústí nad Labem

dárkový balíček od firmy Country Life

plakáty, leporelo, pexeso

od občanského sdružení Ekodomov



Kontakt:

 

  Sídlo Praha:

  Ekodomov, o.s.

  V Podbabě 29b

  160 00 Praha 6

  (ukázat na mapě)

 

  e-mail: info@ekodomov.cz

  tel.: 234 697 402

  tel.: 220 920 268

  fax: 910 256 149

 

 

 

  Pobočka Kutná Hora:

  Ekodomov, o.s.

  Jana Palacha 166

  284 01 Kutná Hora

  (ukázat na mapě)

 

  e-mail: infokh@ekodomov.cz

  (jen pro kutnohorskou pobočku!)

  tel.: 315 810 074

  fax: 910 256 149