Pracovníci dětského klubu Šárynka

Vytvořit zprávu proJohana Passerin

Vedoucí Dětského klubu Šárynka

tel.: 734 406 003

 

Vytvořit zprávu proKateřina Hodková

Koordinátorka projektu Šárynka

tel.: 603 148 524

 

Vytvořit zprávu proMonika Krejčí

Učitelka Dětského klubu Šárynka

tel.: 608 468 822

 

Vytvořit zprávu proVeronika Kaločová

Asistentka Dětského klubu Šárynka

tel.: 602 483 408

 

Lenka Hušková

Asistentka Dětského klubu Šárynka

 

Viktória Bekeč

Kuchařka Dětského klubu Šárynka

 

Mgr. Tereza Stárková

Public relation

Propagace Ekocentra a
Dětského klubu Šárynka

tel.: 736 120 922

 

Odborná garance:

  

Tereza Vošahlíková, PhDr.

   http://www.vztahkprirode.cz/

 

Mgr. Kateřina Jančaříková, Ph.D.

   http://cevv-uk-pedf.blog.cz/

   http://userweb.pedf.cuni.cz/

Johana Passerin

* 1975

Po vystudování gymnázia jsem pracovala v odborných knihovnách a posléze vlastnila a provozovala čajovnu. Jsem dula a laktační poradkyně. Absolvovala jsem roční Lektorský kurz A-centra a 2 roky jsem působila v pražském A-centru jako lektorka cvičení s dětmi do 3 let. Ve výchově uplatňuji zásady konceptu kontinua, Respektovat a být respektován (kurz v r. 2008) a především waldorfské pedagogiky, která mne inspiruje více než 10 let.

Zajímám se o stará řemesla a řemeslné umění.

Jsem matkou 2 synů, starší je žákem Waldorfské mateřské školy na Praze 6.

Kateřina Hodková

* 1972

Na PedF UK jsem studovala obor Aj-Hv, studium jsem předčasně po dvou letech ukončila. Později jsem sedm let pracovala v jazykové škole Caledonian School, kde jsem založila a vedla knihovnu a posléze učila angličtinu. Má učitelská kariéra trvala krátce, neb se zadařilo a odešla jsem hned na jejím počátku na mateřskou. Jsem zakládající členkou občanského sdružení Ekodomov, které od roku 2004 působí v oblasti environmentální výchovy. Jeho hlavním posláním je osvěta v oblasti třídění bioodpadu a kompostování. V prosinci roku 2008 mi přišla myšlenka založit nejen pro naše tři děti (Agáta 2003, Jáchym 2005 a Cyril 2009) lesní mateřskou školu. Sehnala jsem k sobě další nadšence a v září 2009 jsme v rámci Ekodomova zahájili provoz Dětského klubu Šárynka. Má činnost v rámci Dětského klubu je zatím na bázi dobrovolnické. Cítím se býti spíše jedním z rodičů. K mým zájmům patří hudba, šití, plavání, tanec, permakultura. Láká mne myšlenka soběstačnosti. Ráda hledám a prošlapávám nové cesty.

Monika Krejčí

* 1971

Studovala jsem Pedagogickou školu, obor učitelství, posléze DAMU, obor herectví a hrála la la lá a pracovala v divadlech. Čas mě proměnil, jako voda opracoval oblázek a já se nadechla s vůní mé dcery Rosalie. Začala jsem pracovat jako lektorka dramatické výchovy s dětmi předškolního věku. Práce s dětmí je pramen neskutečné krásy. Jejich fantazie a svět je nekonečný a blahodárný, ten odkrývám a jemu naslouchám. Respektuji tyto vzácné bytosti a snažím se býti jim radostnou a moudrou oázou.

Veronika Kaločová

* 1983

Vystudovala jsem SPGŠ obor: Předškolní a mimoškolní pedagogika, nyní dokončuji studium na UK v Praze obor: Učitelství výtvarné výchovy. Během studia jsem působila v několika MŠ, ZŠ, ŠD, ZUŠ a výt.atelieréch. Absolvovala jsem sebepoznávací kurzy arteterapie a artefiletiky pro učitele a od září jsem zapsána na kurz „Respektovat a být respektován“. Ve volném čase působím jako dobrovolník ve FN Motol, vedu keramický kroužek pro předškoláky a relaxuji při výletech do přírody s manželem a pejskem. V budoucnu se plánuji dále vzdělávat v oblasti ekologie.Kontakt:

 

  Sídlo Praha:

  Ekodomov, o.s.

  V Podbabě 29b

  160 00 Praha 6

  (ukázat na mapě)

 

  e-mail: info@ekodomov.cz

  tel.: 234 697 402

  tel.: 220 920 268

  fax: 910 256 149

 

 

 

  Pobočka Kutná Hora:

  Ekodomov, o.s.

  Jana Palacha 166

  284 01 Kutná Hora

  (ukázat na mapě)

 

  e-mail: infokh@ekodomov.cz

  (jen pro kutnohorskou pobočku!)

  tel.: 315 810 074

  fax: 910 256 149