Putovní výstava Miss kompost a Nulový odpad

Výstava Miss kompost a Nulový odpad poutavou a zábavnou formou seznamuje návštěvníky s problematikou separace bioodpadů a předcházením vzniku a využití dalších složek komunálního odpadu.

 

Na přípravě výstavy se podíleli naši spoluobčané, kteří odpovědně nakládají s bioodpadem, doma kompostují a přihlásili své komposty do klání Miss kompost. Výstava tak postihuje vše podstatné, co souvisí s odděleným sběrem bioodpadů v domácnostech, domácím a komunitním kompostováním. Součástí výstavy jsou kresby předních českých humoristů z České unie karikaturistů zaměřené na dané téma. Neméně důležité je přispění od modních návrhářů, kterým není lhostejné zbytečné hromadění odpadu a svými návrhy ukazují cestu k životnímu stylu zaměřeného na Nulový odpad. Grafický design panelům dodalo studio Propaganda, fotografie módních kolekcí zhotovili Martin Homola, Marta Pavlíková a Richard Rameš.

 

Náhled výstavy ke stažení (formát PDF, velikost 1,5 MB)

 

Doba zapůjčení: Předpokládaná doba umístění výstavy je 2 až 4 týdny dle možností a požadavků.

 

Cena: Výstava je zapůjčována ZDARMA. Je nutné uhradit pouze náklady související s dopravou, instalací a deinstalací výstavy. Tyto náklady jsou kalkulovány na 2 750 Kč bez DPH 19%. Tato cena platí pro hl. město Praha a Středočeský kraj. Nad rámec Středočeského kraje přičítáme k výše uvedené ceně 6,50 Kč/km.

 

Podrobné informace o rozsahu výstavy a volných termínech naleznete pod záložkou Realizace výstavy.

 

Kontakt:

Jan Šarapatka

tel.: 739 318 658

e-mail: jan.sarapatka(at)ekodomov.cz


Výstava vznikla v rámci projektu Ústecký kraj, kraj přírody i člověka spolufinancovaným Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR. Výstavu podpořil také Magistrát hl. města Prahy.

 
Kontakt:

 

  Sídlo Praha:

  Ekodomov, o.s.

  V Podbabě 29b

  160 00 Praha 6

  (ukázat na mapě)

 

  e-mail: info@ekodomov.cz

  tel.: 234 697 402

  tel.: 220 920 268

  fax: 910 256 149

 

 

 

  Pobočka Kutná Hora:

  Ekodomov, o.s.

  Jana Palacha 166

  284 01 Kutná Hora

  (ukázat na mapě)

 

  e-mail: infokh@ekodomov.cz

  (jen pro kutnohorskou pobočku!)

  tel.: 315 810 074

  fax: 910 256 149